STÄLLNING 3x20 | ||
1 | Erik Sahlin, I16/Lv6 | 2811 |
2 | Michael Normann, I16/Lv6 | 2680 |
3 | Peter Lundqvist, I16/Lv6 | 2671 |
4 | Richard Engström, Tvååker | 2626 |
STÄLLNING 10+5+5 | ||
1 | Christer Berntsson, Varberg | 922 |
2 | Michael Normann, I16/Lv6 | 907 |
3 | Stefan Svensson, Veinge-Eldsb. | 906 |
4 | Henrik Nilsson, Veinge-Eldsberga | 902 |
5 | Jörgen Gustafsson, Varberg | 865 |
6 | Mikael Lövskog, I16/Lv6 | 861 |
7 | Bernt Folkesson, Sydhalland | 827 |
8 | Alan Kerr, Varberg | 823 |
9 | Christer Wulff, Veinge-Eldsberga | 803 |
10 | Lars-Eric Larsson, Veinge-Eldsb. | 779 |
JUNIOR (20 ligg med remstöd) | ||
1 | Moa Nilsson, I16/Lv6 | 955 |
2 | Oskar Kling, Tvååker | 953 |
3 | Wojciech Lesniak, Varberg | 935 |
4 | Alexander Kerr, Varberg | 930 |
5 | Jacob Enberg, I16/Lv6 | 930 |
6 | Andreas Dahl, Tvååker | 922 |
7 | Melinda Lövskog, I16/Lv6 | 915 |
8 | Hannes Öhman, Varberg | 899 |
9 | Christopher Kerr, Varberg | 892 |
ÖPPEN (20 ligg med remstöd) | ||
1 | Linda Andersson, Morup | 978 |
2 | Christer Berntsson, Varberg | 973 |
3 | Michael Normann, I16/Lv6 | 967 |
4 | Mats Gustavsson, Tvååker | 963 |
5 | Henrik Nilsson, Veinge-Eldsberga | 950 |
6 | Richard Gustafsson, Tvååker | 942 |
7 | Mikael Lövskog, I16/Lv6 | 941 |
8 | Christer Wulff, Veinge-Eldsberga | 939 |
9 | Ylva Ramberg, Morup | 935 |
10 | Jesper Carlsson, Sydhalland | 929 |
11 | Jörgen Gustafsson, Varberg | 928 |
12 | K-G Öhman, Varberg | 916 |
13 | Henrik Carlsson, I16/Lv6 | 911 |
14 | Kennet Folkesson, Sydhalland | 909 |
15 | Kjell-Håkan Johansson, Morup | 908 |
16 | Eskil Jönsson, I16/Lv6 | 905 |
17 | Herik Bengtsson, I16/Lv6 | 887 |
18 | Camilla Johansson, Sydhalland | 886 |
19 | Lars-Eric Larsson, Veinge-Eldsb. | 883 |
FUNKTIONSNEDSATTA (30 sittande med stöd) | ||
1 | Sven-Erik Bergqvist, Varberg | 1430 |
2 | Andreas Gunnarsson, Varberg | 1424 |
3 | Linda Norlin , Varberg | 1339 |
4 | Gustaw Heitikko, Varberg | 1265 |
5 | Jimmy Eliasson, Varberg | 1080 |
UNGDOM A (20 ligg med stöd) | ||
1 | Melina Störby, Morup | 957 |
2 | Frida Sonesson, I16/Lv6 | 955 |
3 | Melvin Johansson, Morup | 953 |
4 | Melinda Lövskog, I16/Lv6 | 951 |
5 | Jamie Olsen, I16/Lv6 | 947 |
6 | Karl Isaksson, Morup | 943 |
7 | Jessica Lindberg, Tvååker | 943 |
8 | Nils Bergström, I16/Lv6 | 941 |
9 | Linus Johansson, Tvååker | 940 |
10 | Fanny Hellberg, I16/Lv6 | 934 |
11 | Jonathan Bengtsson, I16/Lv6 | 933 |
12 | Victor Larsson, I16/Lv6 | 930 |
13 | Mio Håmark, Varberg | 918 |
14 | Hampus Lövskog, I16/Lv6 | 904 |
15 | Linus Johansson, Källsjö | 821 |
UNGDOM B (20 ligg med stöd) | ||
1 | Milton Otterdahl, I16/Lv6 | 952 |
2 | Kevin Alvarsson, Tvååker | 928 |
3 | Gabriel Wallberg, Tvååker | 918 |
4 | Joel Johansson, Tvååker | 904 |
5 | Roland Svensson, Källsjö | 798 |
6 | Robert Svensson, Källsjö | 775 |
7 | Elsa Johansson, Källsjö | 758 |
8 | Wilmer Carlsson, Sydhalland | 732 |
9 | Hampus Erlandsson, Källsjö | 689 |
PARTÄVLING | ||
1 | Milton/Björn Otterdahl, I16/Lv6 | 1899 |
2 | Joel/Johan Johansson, Tvååker | 1779 |
3 | Linus/Hans Johansson, Källsjö | 1675 |
Lagtävling rem | ||
1 | I16/Lv6 | 3452 |
2 | Tvååker | 3427 |
3 | Varberg | 3423 |
4 | Morup | 3372 |
5 | Veinge-Eldsberga | 3369 |
6 | Sydhalland | 3238 |
Lagtävling ungdom | ||
1 | I16/Lv6 | 3446 |
2 | Morup | 3409 |
3 | Tvååker | 3360 |
4 | Källsjö | 2879 |