Resultat UNGDOM A
SKYTT | FÖRENING | ||||||
Martin Nylund | Grimeton | ||||||
Katrin Karlsson | Ullared | ||||||
Andreas Carlsson | Köinge | ||||||
Erik Engström | Grimeton | ||||||
Jonas Börbrink | Slöinge | ||||||
Mats Sjögren | Veddige | ||||||
Frida Petersson | Tvååker | ||||||
Peter Nyman | Köinge | ||||||
Patrik Larsson | Fjärås | ||||||
Gustav Mood | Tvååker | ||||||
Tobias Normann | I16/Lv6 | ||||||
Helena Carlsson | I16/Lv6 | ||||||
Daniel Johansson | Köinge | ||||||
Magnus Fyrberg | Fjärås | ||||||
Jens Andersson | Tvååker | ||||||
Jennie-Ann Bengtsson | Falkenberg | ||||||
Freddie Nylund | Grimeton | ||||||
Sebastian Johansson | Köinge | ||||||
Tobias Lindén | Fjärås | ||||||
Mikael Hjort | I16/Lv6 | ||||||
Viktor Sundling | I16/Lv6 | ||||||
Karl Gustavsson | Fjärås | ||||||
Marcus Bengtsson | Morup | ||||||
Carl Johansson | Köinge | ||||||
Mattias Bengtsson | Morup | ||||||
Staffan Persson | Värö | ||||||
Maria Gustavsson | Tvååker | ||||||
Pernilla Karlsson | Tvååker | ||||||
Fredrik Arvidsson | I16/Lv6 | ||||||
Jonas Kjerling | Fjärås | ||||||
Henrik Erlandsson | I16/Lv6 | ||||||
Sven Andersson | Köinge | ||||||
Emelie Svensson | Tvååker | ||||||
Elisabeth Claesson | Veddige | ||||||
Patrik Andersson | Slättåkra | ||||||
Fredrik Bengtsson | Morup | ||||||
Niklas Andersson | Slöinge | ||||||
Joel Nilsson | I16/Lv6 | ||||||
Angelica Hansson | I16/Lv6 | ||||||
Oscar Aronsson | I16/Lv6 |
Resultat UNGDOM B
SKYTT | FÖRENING | ||||||
Emma Källqvist | Ullared | ||||||
Fredrik Claesson | Ullared | ||||||
Richard Carlsson | Ullared | ||||||
Kent Engström | Grimeton | ||||||
Björn Johansson | Veddige | ||||||
Ludvig Johansson | I16/Lv6 | ||||||
Emelie Carlsson | Tvååker | ||||||
Rebecka Svensson | Ljungby | ||||||
Glenn Johansson | Morup | ||||||
Susanne Carlsson | Tvååker | ||||||
Angelica Börjesson | Fjärås | ||||||
Marcus Johansson | I16/Lv6 | ||||||
Rebecka Nilsson | Morup | ||||||
Astrid Hansen | Slättåkra | ||||||
Markus Davidsson | Köinge | ||||||
Niklas Andersson | Fjärås | ||||||
Josefin Karlsson | Ullared | ||||||
Christoffer Carlsson | Ullared | ||||||
Robin Witzke | Fjärås | ||||||
Christian Claesson | Veddige | ||||||
Johan Karlsson | Fjärås | ||||||
Magnus Kjerling | Fjärås | ||||||
Mark Hansen | Slättåkra | ||||||
André Berntsson | Fjärås |
Resultat UNGDOM C
SKYTT | FÖRENING | ||||||
Anna Källqvist | Ullared | ||||||
Therese Andersson | Tvååker | ||||||
Niclas Hansson | I16/Lv6 | ||||||
Nathalie Gustavsson | Ullared | ||||||
Emanuel Carlsson | Köinge | ||||||
Gunilla Johansson | Morup | ||||||
Katarina Nilsson | Morup | ||||||
Randi Hansen | Slättåkra | ||||||
Oskar Claesson | Ullared | ||||||
Andreas Larsson | Morup | ||||||
André Ingemarsson | Grimeton | ||||||
Marie-Louise Nyman | Köinge | ||||||
Dennis Jensen | Falkenberg | ||||||
Sebastian Svensson | Ljungby | ||||||
Johan Nordvall | I16/Lv6 | ||||||
Emma Johansson | Veddige | ||||||
Adrian Johansson | Köinge | ||||||
Wiktor Andersson | Slättåkra |
Resultat JUNIOR
SKYTT | FÖRENING | ||||||
Anna Normann | I16/Lv6 | ||||||
Alexander Johansson | Köinge | ||||||
Martin Karlsson | I16/Lv6 | ||||||
Hanna Högh-Olsson | Tvååker | ||||||
Anna Gustavsson | Tvååker | ||||||
Frida Börjesson | Fjärås | ||||||
Malin Johansson | I16/Lv6 | ||||||
Charlotte Vendelstrand | Veddige |
Resultat LAGTÄVLING
Ullared 1 | ||
Anna Källqvist | ||
Emma Källqvist | ||
Richard Carlsson | ||
Grimeton | ||
Erik Engström | ||
Freddie Nylund | ||
Martin Nylund | ||
Ullared 2 | ||
Nathalie Gustavsson | ||
Katrin Karlsson | ||
Fredrik Claesson | ||
Köinge 1 | ||
Peter Nyman | ||
Andreas Carlsson | ||
Sebastian Johansson | ||
I16/Lv6 1 | ||
Helena Carlsson | ||
Tobias Normann | ||
Viktor Sundling | ||
Tvååker | ||
Susanne Carlsson | ||
Frida Petersson | ||
Maria Gustavsson | ||
Fjärås | ||
Karl Gustavsson | ||
Angelica Börjesson | ||
Patrik Larsson | ||
Köinge 2 | ||
Sven Andersson | ||
Daniel Johansson | ||
Markus Davidsson | ||
Morup 2 | ||
Rebecka Nilsson | ||
Glenn Johansson | ||
Gunilla Johansson | ||
Morup 1 | ||
Fredrik Bengtsson | ||
Mattias Bengtsson | ||
Marcus Bengtsson | ||
Veddige | ||
Elisabeth Claesson | ||
Christian Claesson | ||
Mats Sjögren | ||
I16/Lv6 2 | ||
Angelica Hansson | ||
Fredrik Arvidsson | ||
Henrik Erlandsson |
Resultat PARTÄVLING
Ullared 3 | |||
Emma Källqvist | |||
Kerstin Källqvist | |||
Ullared 7 | |||
Fredrik Claesson | |||
Roland Claesson | |||
Köinge 2 | |||
Andreas Carlsson | |||
Hasse Carlsson | |||
Slöinge | |||
Jonas Börbrink | |||
Eddy Börbrink | |||
Ullared 5 | |||
Katrin Karlsson | |||
Jan Karlsson | |||
Köinge 1 | |||
Peter Nyman | |||
Anne-Louise Carlsson | |||
Grimeton 2 | |||
Martin Nylund | |||
Lena Nylund | |||
Ullared 2 | |||
Anna Källqvist | |||
Sven-Ove Källqvist | |||
Ullared 4 | |||
Richard Carlsson | |||
Thomas Karlsson | |||
Ullared 1 | |||
Nathalie Gustavsson | |||
Tony Gustavsson | |||
Fjärås 2 | |||
Jonas Kjerling | |||
Christer Kjerling | |||
Tvååker 2 | |||
Emelie Carlsson | |||
Mats Carlsson | |||
Slättåkra | |||
Astrid Hansen | |||
Bo Hansen | |||
I16/Lv6 2 | |||
Niclas Hansson | |||
Hans Hansson | |||
Fjärås 3 | |||
Niklas Andersson | |||
Roland Andersson | |||
Tvååker 1 | |||
Jens Andersson | |||
Sven-Erik Andersson | |||
Morup 1 | |||
Rebecka Nilsson | |||
Håkan Nilsson | |||
Veddige 1 | |||
Elisabeth Claesson | |||
Klas-Bertil Claesson | |||
I16/Lv6 1 | |||
Marcus Johansson | |||
Göran Johansson | |||
Ullared 6 | |||
Christoffer Carlsson | |||
Roger Carlsson | |||
Veddige 2 | |||
Björn Johansson | |||
Lisbeth Johansson | |||
Morup 2 | |||
Andreas Larsson | |||
Lars-Erik Larsson | |||
Grimeton 1 | |||
André Ingemarsson | |||
Klas Ingemarsson | |||
I16/Lv6 3 | |||
Johan Nordvall | |||
Mats Nordvall | |||
Fjärås 1 | |||
Magnus Kjerling | |||
Marita Kjerling |